Dotace

Vážení žáci, rodiče a přátelé školy,

slovo "dotace" je už několik let hojně skloňované snad ve všech pádech. Ani naše škola nezůstává pozadu a snaží se do různých dotačních projektů zapojovat. Někdy méně, někdy více úspěšně. Každopádně máme vždycky radost, když se podaří některý z dotačních projektů vyřídit a dotáhnout do konce. Za vším je schované velké úsilí všech zúčastněných, neskutečné množství administrativy a různých výkazů. Toto vše je však vykoupeno dobrým pocitem, když se to podaří a získáme např. nové vybavení nebo můžeme třeba navštívit zajímavá místa EU v rámci studijních pobytů.

Zde vám nabízíme souhrnný přehled dotací, které se škole podařilo získat a doufáme, že i v budoucnu budou přibývat další a další.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Dnes je 7.7.2022

Svátek má Bohuslava

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den čokolády

Zítra má svátek Nora

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.

Jaký leden, takový červenec.