Dotace

Vážení žáci, rodiče a přátelé školy,

slovo "dotace" je už několik let hojně skloňované snad ve všech pádech. Ani naše škola nezůstává pozadu a snaží se do různých dotačních projektů zapojovat. Někdy méně, někdy více úspěšně. Každopádně máme vždycky radost, když se podaří některý z dotačních projektů vyřídit a dotáhnout do konce. Za vším je schované velké úsilí všech zúčastněných, neskutečné množství administrativy a různých výkazů. Toto vše je však vykoupeno dobrým pocitem, když se to podaří a získáme např. nové vybavení nebo můžeme třeba navštívit zajímavá místa EU v rámci studijních pobytů.

Zde vám nabízíme souhrnný přehled dotací, které se škole podařilo získat a doufáme, že i v budoucnu budou přibývat další a další.

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Dnes je 23.9.2021

Svátek má Berta

Zítra má svátek Jaromír

Divoké husy na odletu - konec i babímu létu.

Zpustlé pšenice - prázdné truhlice.