Mateřská škola

Mateřská škola je součástí ZŠ a její oficiální název zní - Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Chomutov. Nachází se v jedné ze školních budov - na Náměstí č.p. 41. Spolu s MŠ se ve stejné budově také nachází 1. stupeň ZŠ.

Děti mají k dispozici krásnou zahradu s herními prvky. Budova školy prošla nedávno kompletní rekonstrukcí včetně zateplení a výměny oken. Od školního roku 2020/2021 je v provozu také nová přístavba MŠ, čímž došlo k navýšení kapacity, zvýšení počtu učeben a zlepšení podmínek pro předškolní, ale i školní vzdělávání. Mateřská škola disponuje dvěma ložnicemi a dvěma učebnami, kde se vzdělávají děti od 2 do 7 let věku v heterogenních skupinách.

Kapacita MŠ je 49 dětí.

Mateřská škola

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Dnes je 23.9.2021

Svátek má Berta

Zítra má svátek Jaromír

Zářijová slota - hrstka deště, fůra bláta.

Zpustlé pšenice - prázdné truhlice.