Základní škola a Mateřská škola Vilémov

Zápis do 1. třídy ZŠ ve školním roce 2023/2024

Školní jídelna

     

PŘEHLED CEN STRAVNÉHO K 1.2.2023

Aktualizace MŠ

Aktualizace

 
VÁŽENÍ STRÁVNÍCI,
UPOZORŇUJEME VÁS NA ZMĚNU V ZADÁVÁNÍ PLATEB NA BÚ, PROSÍM, PROSTUDUJTE SI POKYNY PRO STRÁVNÍKY, NOVĚ SE ZADÁVÁ VARIABILNÍ SYMBOL+JMÉNO, PŘÍJMENÍ A TŘÍDA (KATEGORIE) Z DŮVODU PŘECHODU NA NOVÝ SYSTÉM V ÚČTOVÁNÍ. 

VS NALEZNETE  V APLIKACI STRAVA "INFORMACE O UŽIVATELI".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Organizace

Školní jídelna je v provozu v pracovní dny od 06:00 do 14:30 hodin.  Ve školní jídelně se vaří pro děti MŠ, žáky ZŠ, zaměstnance, cizí strávníky a seniory. Ve školní jídelně se stravují žáci ZŠ a zaměstnanci. Dětem z MŠ je jídlo dopravováno do MŠ, cizí strávníci a senioři si vyzvedají připravené jídlonosiče s jídlem u vchodu do jídelny, a to od 10:00 do 11:00. Jiným osobám je přístup do jídelny zakázán. Rodiče stravujících se dětí mají možnost počkat na své děti ve vestibulu školní jídelny (výjimku povolí vedoucí školní jídelny – např. doprovod hendikepovaného strávníka).

Jídelní lístek na konkrétní týden je umístěn ve vestibulu jídelny, v MŠ, ZŠ, školní družině a v jídelně, dále pak v aplikaci „strava“.

Školní jídelna zajišťuje pro MŠ pitný režim po celý den.

 

Způsob platby stravného a ceny

Stravné v hotovosti  (cizí strávníci a důchodci) se platí dopředu, nejdéle do konce předchozího měsíce v den a čas, který je stanoven vedoucí školní jídelny (vždy však od 10:00 do 11:00). Kdo nemá včas zaplacený oběd, ztrácí nárok na oběd. Pokud zaplatí později, má nárok na oběd až následující den.

Stravné pro žáky ZŠ, MŠ a zaměstnance školy je možno platit pouze převodem z účtu do 22. dne v měsíci.   

Přeplatky stravného (pouze vyšší jak 100,-Kč) jsou vyúčtovány 1x ročně v červenci za uplynulý školní rok. Na vyžádání je možné mimořádné vyúčtování.

 

 

Odhlašování a přihlašování obědů

Každý strávník musí mít vyplněnou přihlášku ke stravování a to na každý školní rok. Jakoukoliv změnu (ukončení stravování, odchod ze školy, změna stravovacích dní apod.) je strávník povinen včas nahlásit vedoucí ŠJ.

Strava se odhlašuje a přihlašuje v aplikaci „strava“ v mobilním telefonu nebo na www.strava.cz, popř. telefonicky nebo sms (727 834 188), nebo e-mailu cuprejova@skolavilemov.cz . Přihlašovací údaje obdržíte na vyžádání u vedoucí školní jídelny na tel: 727 834 188 (pro nově příchozí děti, pro děti, které pokračují ve stravování zůstávají přihlašovací údaje stejné).

Přihlašovat stravu můžete do 14:00 předchozího pracovního dne (tzn. v pondělí  max. do 14:00 přihlásíte oběd na úterý, v pátek max. do 14:00 přihlásíte oběd na pondělí atd.). Pouze odhlašovat (v případě nemoci) pak do 8:00 téhož dne.

V době nemoci strávníka si může zákonný zástupce oběd odebrat pouze první den a ostatní dny pak dle zákona 395/1991 Sb., v platném znění.

Strávníci platící z BÚ musí odhlašovat i na začátku měsíce, pokud nepřítomnost dítěte trvá.

Za neodhlášený a neodebraný oběd se neposkytuje věcná ani finanční náhrada

Při neodhlášení stravy je rodič povinen doplatit náklady na výrobu oběda. Celková hodnota oběda je 70,- CZK.

 

 

 

 

Číslo účtu pro zasílání plateb za obědy a školkovného: 294 555 035/0300

Personální obsazení ŠJ

  • vedoucí školní jídelny: Čuprejová Veronika
  • kuchař: Kolda Miroslav
  • pracovnice provozu: Drábiková Jana
  • pracovnice provozu: ​​​​​​​Fefrčíková Zdeňka

PROVOZ ŠJ

  • Pracovní doba 06:00 – 14:30 hodin
  • Placení stravného v hotovosti 07:00 – 08:00 hodin
  • Provozní doba 10:30 – 13:00 hodin
  • Výdej do jídlonosičů 10:00 – 11:00 hodin

Školní jídelna

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Svátek a výročí

Dnes je 28.3.2023

Svátek má Soňa

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den učitelů

Zítra má svátek Taťána

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Březnové slunce má krátké ruce.

Pranostika na akt. den

Vidíš-li v březnu žluté kvítí v přírodě, můžeš semeno spokojeně síti.

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Naši partneři

ZŠ A MŠ Vilémov
ZŠ A MŠ Vilémov
ZŠ A MŠ Vilémov

ZŠ a MŠ Vilémov

Škola u fary ve Vilémově bývala od sedmnáctého století. Škola byla od roku 1885 trojtřídní a vyučovalo se v ní německy. Dvoutřídní česká škola byla otevřena až 1. září 1923, ale vlastní budovu získala až v letech 1926–1927. Škola má 3 budovy - 1.stupeň + MŠ, 2.stupeň a školní družinu.