Základní škola a Mateřská škola Vilémov

Zápis do mateřské školy pro školní rok 2024/2025

materska-skola-1/zapis-do-ms-pro-skolni-rok-2024-2025/

Školní jídelna

PŘEHLED CEN STRAVNÉHO K 1.1.2024

     

 

.

 

 
VÁŽENÍ STRÁVNÍCI,
UPOZORŇUJEME VÁS NA ZMĚNU V ZADÁVÁNÍ PLATEB NA BÚ, PROSÍM, PROSTUDUJTE SI POKYNY PRO STRÁVNÍKY, NOVĚ SE ZADÁVÁ VARIABILNÍ SYMBOL+JMÉNO, PŘÍJMENÍ A TŘÍDA (KATEGORIE) Z DŮVODU PŘECHODU NA NOVÝ SYSTÉM V ÚČTOVÁNÍ. 

VS NALEZNETE  V APLIKACI STRAVA "INFORMACE O UŽIVATELI".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Organizace

Školní jídelna je v provozu v pracovní dny od 06:00 do 14:30 hodin.  Ve školní jídelně se vaří pro děti MŠ, žáky ZŠ, zaměstnance, cizí strávníky a seniory. Ve školní jídelně se stravují žáci ZŠ a zaměstnanci. Dětem z MŠ je jídlo dopravováno do MŠ, cizí strávníci a senioři si vyzvedají připravené jídlonosiče s jídlem u vchodu do jídelny, a to od 10:00 do 11:00. Jiným osobám je přístup do jídelny zakázán. Rodiče stravujících se dětí mají možnost počkat na své děti ve vestibulu školní jídelny (výjimku povolí vedoucí školní jídelny – např. doprovod hendikepovaného strávníka).

Jídelní lístek na konkrétní týden je umístěn ve vestibulu jídelny, v MŠ, ZŠ, školní družině a v jídelně, dále pak v aplikaci „strava“.

Školní jídelna zajišťuje pro MŠ pitný režim po celý den.

 

Způsob platby stravného a ceny

Stravné v hotovosti  (cizí strávníci a důchodci) se platí dopředu, nejdéle do konce předchozího měsíce v den a čas, který je stanoven vedoucí školní jídelny (vždy však od 10:00 do 11:00). Kdo nemá včas zaplacený oběd, ztrácí nárok na oběd. Pokud zaplatí později, má nárok na oběd až následující den.

Stravné pro žáky ZŠ, MŠ a zaměstnance školy je možno platit pouze převodem z účtu do 22. dne v měsíci.   

Přeplatky stravného (pouze vyšší jak 100,-Kč) jsou vyúčtovány 1x ročně v červenci za uplynulý školní rok. Na vyžádání je možné mimořádné vyúčtování.

 

 

Odhlašování a přihlašování obědů

Každý strávník musí mít vyplněnou přihlášku ke stravování a to na každý školní rok. Jakoukoliv změnu (ukončení stravování, odchod ze školy, změna stravovacích dní apod.) je strávník povinen včas nahlásit vedoucí ŠJ.

Strava se odhlašuje a přihlašuje v aplikaci „strava“ v mobilním telefonu nebo na www.strava.cz, popř. telefonicky nebo sms (727 834 188), nebo e-mailu cuprejova@skolavilemov.cz . Přihlašovací údaje obdržíte na vyžádání u vedoucí školní jídelny na tel: 727 834 188 (pro nově příchozí děti, pro děti, které pokračují ve stravování zůstávají přihlašovací údaje stejné).

Přihlašovat stravu můžete do 14:00 předchozího pracovního dne (tzn. v pondělí  max. do 14:00 přihlásíte oběd na úterý, v pátek max. do 14:00 přihlásíte oběd na pondělí atd.). Pouze odhlašovat (v případě nemoci) pak do 8:00 téhož dne.

V době nemoci strávníka si může zákonný zástupce oběd odebrat pouze první den a ostatní dny pak dle zákona 395/1991 Sb., v platném znění.

Strávníci platící z BÚ musí odhlašovat i na začátku měsíce, pokud nepřítomnost dítěte trvá.

Za neodhlášený a neodebraný oběd se neposkytuje věcná ani finanční náhrada

Při neodhlášení stravy je rodič povinen doplatit náklady na výrobu oběda. Celková hodnota oběda je 70,- CZK.

 

 

 

 

Číslo účtu pro zasílání plateb za obědy a školkovného: 294 555 035/0300

Personální obsazení ŠJ

  • vedoucí školní jídelny: Čuprejová Veronika
  • kuchař: Kolda Miroslav
  • pracovnice provozu: Drábiková Jana
  • pracovnice provozu: ​​​​​​​Fefrčíková Zdeňka

PROVOZ ŠJ

  • Pracovní doba 06:00 – 14:30 hodin
  • Placení stravného v hotovosti 07:00 – 08:00 hodin
  • Provozní doba 10:30 – 13:00 hodin
  • Výdej do jídlonosičů 10:00 – 11:00 hodin

Školní jídelna

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3
1
4 5
6
1
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21
1
22
1
23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Svátek a výročí

Dnes je 18.5.2024

Svátek má Nataša

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den muzeí

Zítra má svátek Ivo

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Pranostika na akt. den

Na mokrý květen přichází suchý červen.

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Naši partneři

ZŠ A MŠ Vilémov
ZŠ A MŠ Vilémov
ZŠ A MŠ Vilémov

ZŠ a MŠ Vilémov

Škola u fary ve Vilémově bývala od sedmnáctého století. Škola byla od roku 1885 trojtřídní a vyučovalo se v ní německy. Dvoutřídní česká škola byla otevřena až 1. září 1923, ale vlastní budovu získala až v letech 1926–1927. Škola má 3 budovy - 1.stupeň + MŠ, 2.stupeň a školní družinu.