Seznam věcí pro budoucí prvňáčky

Milí rodiče a zákonní zástupci,

spousta z vás se ptá, co před nástupem do školy máte dětem pořídit a jak je vybavit? Pro začátek toho mnoho není (viz níže):

• vybavený penál (ořezané tužky č. 1 a č. 2 po dvou kusech, ořezávátko, guma, silné trojhranné pastelky)
  • desky na písmenka
  • vhodnou obuv na přezutí (podepsanou a v sáčku)
  • pro TV - kraťasy, tričko, tepláky, obuv do tělocvičny s bílou podrážkou (vše podepsat)
  • pro VV - staré triko, zástěru nebo košili (podepsat)

Učebnice, sešity a případně další pomůcky dostanou děti po příchodu do školy. Obaly na sešity a učebnice je vhodné kupovat až v září, když už budete znát přesné rozměry.

Nyní vám přejeme krásné léto a pohodové prázdniny

kolektiv učitelek ZŠ Vilémov

Datum vložení: 19. 7. 2021 11:28
Datum poslední aktualizace: 19. 7. 2021 11:31

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Dnes je 23.9.2021

Svátek má Berta

Zítra má svátek Jaromír

Když čečetek nevídati, hotov se na tuhou zimu.

Zpustlé pšenice - prázdné truhlice.