Hygienická opatření ve škole platná od 01. 09. 2020

Vážení rodiče, věřím, že se stejně jako my učitelé i vy těšíte až začne škola.Od září nás čekají opatření, která pomohou snížit rizika přenosu virových onemocnění, které by mohlo vyústit v následné zavření třídy či celé školy. Tato opatření je nutné respektovat. Na webových stránkách školy přikládáme plakát, kde naleznete všechna opatření ve zjednodušené formě.

Každý příznak onemocnění je nutné probrat doma a případně s ošetřujícím lékařem. Pokud se příznaky nemoci projeví až ve škole, pak budeme muset žáka bohužel izholovat od ostatních a zavolat vás rodiče, abyste si ho vyzvedli.

Všichni žáci projdou na začátku školního roku školením BOZ a PO, které bude mimo jiné obsahovat i poučení o hygieně a ochraně před nákazou.

Vás rodiče bych velmi ráda požádala o vyšší kontrolu dětí a sledování případných příznaků nemoci. Pokud se příznaky objeví, tak nechte dítě doma a jděte s ním k ošetřujícímu lékaři. V případě, že bude dítě pozitivně testováno, tak nám prosím tuto informaci ihned sdělte. My následně budeme moci udělat protiopatření, která sníží možnost dalšího šíření mezi žáky a učiteli ve škole. Z tohoto důvodu se může stát, že nebudeme schopni dodržet pravidlo o změně výuky dopředu, ale prezenční výuka v dané třídě bude zrušena ze dne na den.

Lékařské potvrzení ohledně alergie se týká pouze těch studentů, kterým alergie způsobuje respirační problémy zaměnitelné s příznaky COVID-19. Toto potvrzení dodejte prosím co nejdříve, ideálně do konce prvního týdne školního roku.

Doporučením, které není povinné, je nosit si do školy vlastní malý ručník, do kterého si mohou děti utírat ruce a každý den si ho odnesou domů vyprat.

Pokud budete mít další dotazy, tak mi neváhejte napsat nebo zavolat.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Jana Budáková, ředitelka ZŠ a MŠ

Hygienická pravidla ve škole od 01. 09. 2020

Datum vložení: 31. 8. 2020 17:39

Dnes je 8.5.2024

• Den vítězství
  • Květinový den
  • Mezinárodní den Červeného kříže

Zítra má svátek Ctibor

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Je-li už máj zahradníkem, není stodol milovníkem.