Základní škola a Mateřská škola Vilémov

Znovuotevření mateřské školy

25. 05. 2020

Vážení rodiče,

od 25. 05. 2020 bude opět v plném provozu otevřena naše mateřská škola. Dobu uzavření jsme se snažili využít efektivně, takže došlo k desinfekci a vymalování prostor celé MŠ, přestěhování tak, aby mohla být již naplno využívána nová přístavba. Na děti čekají nová vzdělávací centra (koutky), pár nových hraček a po přestavbě se dá říci, že vlastně celá nová školka.

Věříme, že se vám nová úprava bude líbit. Teď nás čeká ještě pár detailů a poslední úklid tak, abychom vás s úsměvem v pondělí 25.05. opět přivítali.

Zde vkládáme manuál MŠMT, který si prosím pečlivě prostudujte: Ochrana zdraví v MŠ - 20200503_Ochrana zdraví_MŠ.pdf (1.07 MB)

Před přijetím dítěte do mateřské školy je nutno odevzdat přebírající osobě v MŠ čestné prohlášení, ve kterém mimo jiné stvrzujete, že jste se seznámili se všemi náležitostmi.

Mateřská škola bude pravidelně desinfikována, děti i zaměstnanci budou vybaveni ochrannými štíty, které zabezpečí škola. V zájmu nás všech je chránit jak děti, tak naše zaměstnance. Předškolní vzdělávání není v současné době povinné, účast dětí v MŠ je pouze na zvážení rodičů. V případě, že děti nenastoupí, prosíme, abyste nás neprodleně informovali a to také v případě, že dítě nastoupí, ale potom například onemocní. Často se stává, že jsou děti do školky přihlášené, ale rodiče je potom neomlouvají v případě absence. Z organizačního hlediska je pro nás omlouvání nepřítomnosti velmi důležité.

Věříme, že čas, který jste díky mimořádné situaci mohli strávit se svými dětmi, nebyl rozhodně zbytečný a bude přínosem pro vaše rodinné vazby i do budoucna.

 

Mgr. Jana Budáková, ředitelka školy

Přílohy

20200503_Ochrana zdraví_MŠ.pdf

20200503_Ochrana zdraví_MŠ.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,07 MB
Datum vložení: 4. 5. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 23. 3. 2021 1:32
Autor: Správce Webu

Mateřská škola

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Svátek a výročí

Dnes je 26.5.2022

Svátek má Filip

Zítra má svátek Valdemar

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Bujný květ - plný úl.

Pranostika na akt. den

Na svatého Jiří tráva ze země míří, na svatého Filipa tráva je již veliká.

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Naši partneři

ZŠ A MŠ Vilémov
ZŠ A MŠ Vilémov
ZŠ A MŠ Vilémov

ZŠ a MŠ Vilémov

Škola u fary ve Vilémově bývala od sedmnáctého století. Škola byla od roku 1885 trojtřídní a vyučovalo se v ní německy. Dvoutřídní česká škola byla otevřena až 1. září 1923, ale vlastní budovu získala až v letech 1926–1927. Škola má 3 budovy - 1.stupeň + MŠ, 2.stupeň a školní družinu.