Intezivní kurz angličtiny

Kurz s rodilým mluvčím přímo na naší škole

INTENZIVNÍ KURZ ANGLIČTINY S RODILÝM MLUVČÍM PŘÍMO NA NAŠÍ ŠKOLE

Cena za žáka:                      1250 Kč za celý týden

Termín:                               16.05.2016 – 20.05.2016

Platby (možno rozložit):         300,- Kč záloha do 15.03.2016

950,- Kč doplatek do 13.05.2016

Vážení rodiče,

škola za Vámi přichází s nabídkou na intenzivní kurz angličtiny od společnosti TalkTalk. Tento kurz nabízí jedinečnou možnost rozšíření jazykových kompetencí Vašeho dítěte.

Cílem kurzu je zdokonalit jazykové dovednosti Vašich dětí použitím nové rozsáhlé slovní zásoby, správné gramatiky a výslovnosti a zároveň zvýšit jejich sebejistotu při používání mluvené i psané angličtiny.

V loňském roce tato společnost pracovala na mnoha desítkách škol a díky mimořádně úspěšným kurzům se jim podařilo vybudovat tým zkušených a kvalifikovaných učitelů z Velké Británie, USA a Kanady. Jejich lektoři pracují se zapálením a nadšením a jsou připraveni pomáhat českým žákům zábavnou formou zlepšit jejich znalosti angličtiny.

Sami žáci se budou moci přesvědčit, jak je během týdne opustí ostych při komunikaci v angličtině a jak velký pokrok udělají.

Cena kurzu je velmi výhodná zvláště, když porovnáme ceny srovnatelných kurzů v jazykových školách. Své děti nemusíte nikam vozit, což by zvyšovalo další náklady. Navíc díky intenzivní denní výuce je tento typ kurzu téměř srovnatelný s krátkodobým pobytem dítěte v zahraničí.

Kurzy společnosti TalkTalk

• aktivní forma učení pod vedením zkušených a kvalifikovaných lektorů
  • kurzy vedeny rodilými Angličany a Američany, kteří používají pro studenty zajímavé a obohacující metody (žádné testy, spoustu her, scének, dialogů a zajímavých aktivit)
  • vyučování přímo na škole, studenti nemusejí nikam chodit, lektor přijede k nim
  • kurzy trvají od pondělí do pátku, v rozsahu šesti vyučovacích hodin denně
  • studenti ztratí ostych z mluvení a získají sebedůvěru a jistotu
  • po absolvování kurzu certifikát pro každého studenta

• Výuka: 6 hodin denně od pondělí do pátku

• 30-ti hodinový kurz, minimálně 15 či více žáků (mohou být i dvě skupiny, přihlásí-li se více studentů)

Další doplňující informace u p. uč. Houskové

Datum vložení: 9. 3. 2016 12:21
Autor:

Dnes je 16.4.2024

Svátek má Irena

• Mezinárodní den hlasu

Zítra má svátek Rudolf

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Teplé deště v dubnu - teplé dny v říjnu.