Základní škola a Mateřská škola Vilémov

Provoz školní jídelny

PROTOŽE JÍDELNA JE STÁLE V PROVOZU A VAŘÍ SE TAKÉ PRO DĚTI PŘI DISTANČNÍ VÝUCE, KTERÉ MAJÍ NA OBĚDY NÁROK, PROSÍM, KONTROLUJTE SI V APLIKACI STRAVA SVÉ OBĚDY, ZDA JE MÁTE PŘIHLÁŠENÉ ČI ODHLÁŠENÉ PODLE SVÉ POTŘEBY.

Datum vložení: 28. 2. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 22. 3. 2021 19:41
Autor: Správce Webu

Školní jídelna

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Kalendář akcí

Svátek a výročí

Dnes je 23.10.2021

Svátek má Teodor

Zítra má svátek Nina

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Čím dříve listí opadne, tím úrodnější příští rok.

Pranostika na akt. den

Na Jana Kapistrána za oráčem běhá vrána.

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Naši partneři

ZŠ A MŠ Vilémov
ZŠ A MŠ Vilémov
ZŠ A MŠ Vilémov

ZŠ a MŠ Vilémov

Škola u fary ve Vilémově bývala od sedmnáctého století. Škola byla od roku 1885 trojtřídní a vyučovalo se v ní německy. Dvoutřídní česká škola byla otevřena až 1. září 1923, ale vlastní budovu získala až v letech 1926–1927. Škola má 3 budovy - 1.stupeň + MŠ, 2.stupeň a školní družinu.