UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ

s platností od 23. 03. 2020 do odvolání

Vážení,

od od 23. 03. 2020 bude kromě školy a školní družiny uzavřena i mateřská škola. Uzavření mateřské školy platí až do odvolání. Sledujte prosím webové stránky školy, Školu OnLine a také sdělovací prostředky kvůli aktuálním informacím.

Informace na webových stránkách  školy (v sekci Aktuality) budou průběžně aktualizovány a v případě nutnosti budete také informováni e-mailů, případně telefonicky.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let bude vydávat škola od čtvrtka, 23. 03. 2020, v kanceláři ředitelky školy.

Datum vložení: 9. 3. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 23. 3. 2021 1:40

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Dnes je 26.5.2022

Svátek má Filip

Zítra má svátek Valdemar

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem, máj - polezem na kraj.

Na svatého Jiří tráva ze země míří, na svatého Filipa tráva je již veliká.