xxxxxxxxxx

ADOPCE NA DÁLKU

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat •
• již od roku 2010 •
• příspěvek pouze Kč 60,-/žák – pro Aničku
na celý školní rok •
(nutno zaplatit do 30.11.2016)

Vážení rodiče,

naše škola nadále pokračuje v projektu, který si vybrali sami žáci již v roce 2010 "Adopce na dálku". Letos tedy již čtvrtým rokem budeme podporovat naši vybranou holčičku Aničku z Keni. Díky naší pomoci může studovat a má šanci na lepší život do budoucna.

Žádáme Vás tímto o zaplacení příspěvku ve výši Kč 60,-/žák/školní rok, a to do 30.11.2016, aby mohla naše škola včas Aničce školné odeslat.

Ani pedagogický sbor nezůstává se svou podporou pozadu. Od počátku trvání adopce přispěl částkou Kč 7.200,-, což v součtu činí školné na jeden celý školní rok.

I takovýto projekt je velmi důležitý z hlediska rozvoje sociálního cítění našich dětí.

Ještě jednou Vás tímto prosíme o pomoc i v letošním školním roce a předem děkujeme,

žáci a učitelé

Platby školného

Podrobné informace o prospěchu Aničky, dopisy a vysvědčení můžete sledovat na těchto stránkách.

Vysvědčení Aničky zde ke stažení

Dopis od Aničky zde ke stažení

Aktualizováno dne 04.02.2016