Zápis do 1. třídy pro školní rok 2024/2025

zakladni-skola/zapis-do-1-tridy-pro-skolni-rok-2024-2025/

Distanční vzdělávání

Zde s vámi budeme sdílet tipy na domácí výuku, různé programy a postupy a případně zpřístupněné interaktivní programy, které mohou žáci využívat v průběhu distančního vzdělávání. Věřím, že nám to všem pomůže alespoň trochu zlepšit školní práci, která je díky COVID-19 velmi nedstandardní.

Distanční výuka na naší škole - možnosti (platné, pokud nebude vládním nařízením omezeno):

Konzultace

(prozatím pozastaveno)

• v počtu maximálně 5 žáků + 1 vyučující přímo ve škole (žáci se dopředu přihlásí přes rezervační systém)
  • bude probíhat v čase: 07:30 - 12:00 h

On-line konzultace

• vyučující je k dispozici žákům pomocí Googe Meet, žáci se připojují dle svých potřeb
  • vyučující informuje žáky o konkrétní hodině předem
  • bude probíhat v čase: 07:30 - 12:00 h

On-line výuka

• vyučující pomocí Google Meet organizuje žákům výuku, žáci jsou povinni se připojit a výuky se účastnit (pokud se předem neomluvili)
  • vyučující informuje žáky o konkrétní hodině předem
  • bude probíhat v čase: 07:30 - 12:00 h

Zadávání úkolů, pracovních listů a ostatních informací

• žáci si mohou vyzvednout přímo ve škole (po předchozí domluvě)
  • žáci sledují:
    • školní e-mail
    • Google Classroom
    • Škola OnLine

Zde naleznete aktuální rozvrh on-line vysílání pro všechny třídy

(platný od 02.11.2020)

• Komunikace na 1. i na 2. stupni bude probíhat převážně tak, jak jste měli nastaveno již v jarních měsících při prvním uzavření školy.
  • On-line = znamená vysílání přes Google Meet, údaje pro připojení poskytne žákům vyučující (potřebujete mít v provozu PC/tablet/chytrý telefon + kameru + mikrofon, někdy jsou dobrá i sluchátka s mikrofonem).
    • on-line výuku organizuje třídní učitelka s podporou asistentky pedagoga, nebojte se je oslovit (telefonicky nebo e-mailem) a poprosit o pomoc s připojením do on-line hodiny
  • on-line hodiny - žák je povinen se k výuce připojit případně se řádně předem omluvit, pokud se nemůže on-line výuky zúčastnit (upozornění na on-line vysílání přijde žákovi vždy do školního e-mailu)
  • zadávání dalších úkolů - předměty, které nejsou zastoupeny v rozvrhu, budou řešeny převážně formou zadávání prací na Google platformu, přes Školu OnLine, e-mail, případně si je budou moci žáci vyzvednout po předchozí domluvě přímo ve škole

Rozvrhy budou průběžně aktualizovány a upravovány podle momentální situace a potřeb.

Aktualizováno 29. 10. 2020 (BudJ).

Dnes je 29.3.2024

Svátek má Taťána

• Velký pátek

Zítra má svátek Arnošt

V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.