Voda pro všechny 2019

Typ: ostatní
Výtvarná soutěž Ministerstva zemědělství vyhlášená u příležitosti Světového dne vody.

Ministerstvo zemědělství vyhlašuje u příležitosti Světového dne vody soutěž pro žáky základních škol a nižších tříd víceletých gymnázií. Tématem letošního roku je „Voda pro všechny“, a proto se letošní soutěž zabývá otázkou dostupnosti a udržitelného hospodaření s vodou na naší planetě.

Soutěží se ve dvou kategoriích.

I.    kategorie: I. stupeň ZŠ – obrázek

II.   kategorie: II. stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií – fotografie

Ocenění

1. kategorie obrázek