Navigace

Obsah

UZAVŘENÍ ŠKOLY Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ od 11. 03. 2020

Typ: ostatní
Ministerstvo zdravotnictví přistoupilo k mimořádnému opatření k ochraně obyvatelstva na jehož základě je od 11.03.2020 až do odvolání uzavřena škola a školní družina.

UZAVŘENÍ ŠKOLY Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ

!!! Aktualizace !!!

ZŠ a ŠD uzavřena s platností od 11. 03. 2020 do odvolání

MŠ uzavřena s platností od 23. 03. 2020 do odvolání

Vážení,

od zítřka, tj. od 11. 03. 2020 bude uzavřena škola i školní družina. Obědy budou hromadně odhlášeny.

Nově dochází také k uzavření mateřské školy, a to s platností od 23. 03. 2010. 

Uzavření školy, školky i školní družiny platí až do odvolání.

Sledujte prosím webové stránky školy, Školu OnLine a také sdělovací prostředky kvůli aktuálním informacím. Informace na webových stránkách  školy (v sekci Aktuality) budou průběžně aktualizovány a v případě nutnosti budete také informováni přes informační systém školy "Škola OnLine". Žáci budou také průběžně pomocí dostupných prostředků (e-mail, Škola OnLine, a další) dostávat od svých vyučujících podklady ke studiu, které budou odevzdávat k vyhodnocení dle pokynů jednotlivých vyučujících.

 

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 13 let bude vydávat škola od čtvrtka, 12. 03. 2020, v kanceláři ředitelky školy.

 

Úřední hodiny v době mimořádného opatření: 

PONDĚLÍ  A  STŘEDA

09:00 - 10:00 h

(případně dle předchozí domluvy - telefonicky/mailem - kdykoliv včetně soboty a neděle)

 

E-MAIL NONSTOP

Nonstop jsme pro vás k dispozici na e-mailu, který kontrolujeme průběžně 24 h denně a snažíme se pružně reagovat na všechny vaše potřeby a požadavky (prosíme o shovívavost, jelikož jsme také unavení z nastalé situace a občas si potřebujeme i odpočinou a načerpat síly na další boj s touto pandemií)

 

Děkujeme za pochopení

kolektiv ZŠ a MŠ Vilémov


Vytvořeno: 1. 4. 2020
Poslední aktualizace: 1. 4. 2020 11:23
Autor: Správce Webu