Navigace

Obsah

Oslavili jsme 100 let české státnosti - DĚKUJEME!!!

Typ: ostatní
Děkujeme všem účinkujícím i všem návštěvníkům, kteří dnes s námi oslavili 100 let české státnosti.

Děkujeme tajé všem vyučujícím a žákům, kteří se podíleli na přípravách, všem, kteří nám zapůjčili dobové exponáty i všem dětem, které pomohly vytvořit českou vlajku. Dva měsíce příprav se vyplatily. Dnešní akce se opravdu vydařila.

Moc děkujeme panu Ryšavému za fotografie z dronu. Jakmile budou k dispozici, tak vás s nimi i s dalšími fotografiemi z dnešního dne rádi seznámíme. Paní učitelky trpělivě obcházely se svými skupinkami stanoviště, která byla stylizována do jednotlivých desetiletí celého století a vysvětlovaly dětem, k čemu sloužilo to, či ono. Děti plnily různé úkoly, vědomostní kvízy, vyzkoušely si krasopis, ale také třeba klečení na hrachu. Paní emeritní ředitelka Blanka Kopecká s paní učitelkou Lučanovou chystaly prvorepublikové chlebíčky pro menší děti a ty starší děti si je pod jejich odborným vedením připravovaly samy. Velký dík patří rovněž našemu týmu ze školní jídelny, který připravil vynikající koláčky a perník. 

Měli jsme zde na návštěvě i pana prezidenta-osvoboditele T. G. Masaryka, se kterým se každý návštěvník mohl vyfotit. Za zapůjčení děkujeme Kamile Máškové a Miroslavu Ogáseanu z Podlesic. Jsme rádi, že se přišli podívat i někteří občané Vilémova a my jsme jim mohli ukázat trochu naší práce a to, že se ve škole stále něco děje. 

Už teď se můžete těšit na tradiční Jarmark, kde budeme sestřih z dnešního dne promítat, takže tímto vás srdečně zveme na další setkání, tentokrát v tělocvičně 29. 11. 2018 od 16:30 h.

Slavíme 100 let české státnosti


Vytvořeno: 2. 11. 2018
Poslední aktualizace: 2. 11. 2018 14:01
Autor: Správce Webu