Navigace

Obsah

Maminko, posílám zprávu

Typ: ostatní
Není nám lhostejná bezpečnost vašich dětí!

Maminko, posílám zprávu

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

přicházíme za vámi s nabídkou na zvýšení bezpečnosti vašich dětí. Vzhledem k tomu, že jsme spádová škola pro spoustu okolních obcí a děti sem musí dojíždět, zdá se nám nabídka, se kterou přišla firma VIZAB, velmi dobrá. Jedná se o čipový systém, kdy dítě přijde do školy a pomocí čipu, kterým se zaregistruje, přijde rodiči SMS, že dítě dorazilo vpořádku do školy. Stejný způsob je také při odchodu ze školy. 

Zde máte k dispozici odkaz na stránky firmy a informační video, kde si můžete prohlédnout, jak systém funguje: https://www.komercnibezpecnost.cz/nabidka/#skola

Dále je zde také odkaz na článek, který vyšel 13.11.2018 v Chomutovském deníku: https://chomutovsky.denik.cz/zpravy_region/maminko-posilam-ti-zpravu-v-jirkovske-skole-zkouseji-cipy-20181113.html

Pokud byste měli o službu zájem, nechali bychom systém nainstalovat, ale podmínkou je platba zálohy 100 Kč na čip po celou dobu používání (která bude po skončení služby při vrácení čipu vrácena) a 500 Kč/dítě/školní rok.

Prosím tedy o zpětnou vazbu, zda máte o službu zájem (děti donesou domů i lístečky s návratkou), abychom věděli, zda v tomto směru poskytneme patřičné kroky. Vzhledem k finanční náročnosti s ohledem na velikost naší školy bude muset být alespoň 20 zájemců na každém stupni, abychom si mohli dovolit provoz zadotovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Mgr. Jana Budáková, ředitelka


Vytvořeno: 7. 2. 2019
Poslední aktualizace: 7. 2. 2019 10:40
Autor: Správce Webu