Navigace

Obsah

Koronavirus - akutálně II.

Typ: ostatní
Dobrý den, přinášíme další aktuální informace ohledně šíření koronaviru na území České republiky.

UZAVŘENÍ ŠKOLY Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ

s platností od 11. 03. 2020 do odvolání

Vážení,

od zítřka, tj. od 11. 03. 2020 bude uzavřena škola i školní družina. Obědy budou hromadně odhlášeny. Mateřská škola zůstává v provozu. Uzavření školy platí až do odvolání. Sledujte prosím webové stránky školy, Školu OnLine a také sdělovací prostředky kvůli aktuálním informacím. Źádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let bude vydávat škola po skončení opatření. 

Informace na webových stránkách  školy (v sekci Aktuality) budou průběžně aktualizovány a v případě nutnosti budete také informováni přes informační systém školy "Škola OnLine". Žáci budou také průběžně pomocí dostupných prostředků (e-mail, Škola OnLine, a další) dostávat od svých vyučujících podklady ke studiu, které budou odevzdávat k vyhodnocení dle pokynů jednotlivých vyučujících.

 

Děkujeme za pochopení

kolektiv ZŠ a MŠ Vilémov

 

 

 

 


Přílohy

Vytvořeno: 10. 3. 2020
Poslední aktualizace: 10. 3. 2020 16:03
Autor: Správce Webu