Dračí lodě Kadaň - Školní pohár

Typ: náš tip
Dračí lodě 2018!!! GRATULACE !!!

V pátek 15. 06. 2018 se naše škola zúčastnila školního poháru závodu "Dračích lodí" v Kadani.

Z naší školy startovaly celkem 2 posádky a každá z nich se ve své kategorii umístila na 1. místě!!!

Celkové umístění mezi školami nám přineslo krásné 3. místo a pohár!

• Závodu "Dračích lodí" se účastnily dvě školní posádky statečných závodníků. V každé lodi bylo celkem 10 veslujících a 1 bubeník.

• Přestože naše děti měly za sebou pouze jeden organizovaný trénink a většina z nich byla na takovýchto závodech poprvé, tak si každá z lodí vybojovala ve své kategorii 1. místo, což je fantastické!

• Věříme, že jsme tímto započali novou tradici a pokud bude zájem ze strany dětí a podpora ze strany rodičů, budeme se moci zúčastnit i následujících ročníků.

• Děti ihned po skončení závodu obdržely medaile a od paní ředitelky také sladkou odměnu v podobě palačinky.

• Velké poděkování patří také paní PaedDr. Marušce Zelené a paní asistentce Haničce Choutkové za organizaci, podporu a doprovod dětem.

• Další dík také patří paní Ing. Kamile Máškové za vytvoření fotodokumentace, kterou rovněž přikládáme do naší galerie.

Zde si můžete prohlédnout ještě profesionální fotografie pana Kozelka: https://www.zonerama.com/fotokozelek/Album/4400852

Vytvořeno: 19. 6. 2018
Poslední aktualizace: 19. 6. 2018 11:37