Mateřská škola

Mateřská škola je součástí ZŠ a její oficiální název zní - Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Chomutov. Nachází se v jedné ze školních budov - na Náměstí č.p. 41. Spolu s MŠ se ve stejné budově také nachází 1. stupeň ZŠ.

Mateřská škola disponuje jednou ložnicí  a jednou učebnou, kde se zpravidla vzdělávají děti od 2 do 7 let věku v jedné heterogenní skupině. Kapacita MŠ je 25 dětí.

Děti mají k dispozici krásnou zahradu s herními prvky. Budova školy prošla nedávno kompletní rekonstrukcí včetně zateplení a výměny oken.

V současné době se připravuje přístavba MŠ, aby mohlo dojít k navýšení kapacity, zvýšení počtu učeben a zlepšení podmínek pro předškolní, ale i školní vzdělávání.

Budova MŠ a 1. stupně ZŠ

• Dne 14. 11. 2018 proběhla kontrola zraku u dětí z mateřské školy v rámci projektu preventivního vyšetření zraku "Koukají na nás správně?" firmou Prima Vizus o.p.s.

• Pozvánka - VÁNOČNÍ POSEZENÍ V MŠ 2018

VÁNOČNÍ POSEZENÍ V MŠ 2018